Książki o szyciu i konstrukcji bielizny

Dzisiaj na kanale @szyciebielizny pokażę Ci jakie książki posiadam w swojej pracowni.

W ciągu ostatnich 6 lat, chciałam poznać kilka metod konstrukcji bielizny, przetestować je oraz zweryfikować różne perspektywy związane z szyciem i konstrukcją tego rodzaju asortymentu. Z pewnością nie jest to koniec mojej kolekcji, a z każdym rokiem się ona powiększa, a to o nich opowiadam może być dla Ciebie jakąś wskazówką, którą książkę wybrać, a którą niekoniecznie.

Poniżej znajdziesz linki do wszystkich książek wspomnianych w filmie oraz niektórych polskich, które mogą Cię zainteresować gdy chcesz sięgnąć po coś w ojczystym języku, bez wydawania większej ilości pieniędzy na zagraniczne pozycje.

A jeżeli chcesz poznać kolejną metodą konstrukcji majtek, zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do kursu konstrukcji majtek online, którego jestem autorką. Kurs został stworzony z myślą o osobach początkujących w konstrukcji bielizny, a pracujemy według tradycyjnej metody na płasko na papierze oraz konstruujemy w bezpłatnym programie do konstrukcji odzieżowych Valentina. Na stronie kursowej znajdziesz wszystkie informacje o kursie, opis modułów, zwiastun kursu czy listę wszystkich lekcji.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top