Majtki Stella - warsztaty modelowania i szycia

Witaj na nowym warsztacie online z szycia i modelowania majtek Stella!

To unikalna okazja, aby nauczyć się tworzyć nowe i wyjątkowe bieliźniane projekty, korzystając z bazowej konstrukcji majtek z naszego kursu online. Zajęcia online to nie tylko nauka modelowania na papierze ale również przy użyciu bezpłatnego programu do konstrukcji odzieżowych Valentina. Warsztaty to praktyczne tworzenie gotowego szablonu i szycie projektu krok po kroku.

Dołącz do warsztatu jako uczestnik pierwszego warsztatu online w ofercie na styczeń 2024 roku i rozwijaj swoje umiejętności kreatywne w świecie szycia!

Dowiedz się o czym jest warsztat modelowania i szycia majtek Stella w programie styczeń 2024! Omówię ak wygląda warsztat, jak wygląda realizowany program, jakich lekcji możesz się spodziewać i czego potrzebujesz by do niego przystąpić.

8 stycznia 2024 roku o godzinie 08:00 dołącz do nowego warsztatu!

Zawartość kursu

Moduł 1 - Wstęp

W tym module opowiem Ci o całym warsztacie, jak się w nim poruszać, jak z nim pracować, omówimy cały projekt przed rozpoczęciem modelowania i szycia. 

Moduł 2 - modelowanie majtek

W warsztacie będziemy działać dwutorowo. Modelowanie wykonamy zarówno na papierze jak i w bezpłatnym programie Valentina. Dodatkowo w każdej z wersji, przygotujemy kompletny szablon do szycia.

Moduł 3 - Szycie majtek

Ostatni moduł to lekcje z zakresu przygotowania materiałów, wykrojenia elementów szablonu oraz szycie majtek Stella krok po kroku.

Co jeszcze?

Dodatkowo otrzymasz

Cena kursu

Warsztat Styczeń 2024

modelowanie i szycie majtek Stella
69
55 promocja trwa od 31.01.24
 • bezterminowy dostęp
 • grupa wsparcia
 • 8 szczegółowych lekcji video
 • przyjazna platforma kursowa

Inne kursy

sprawdź inne dostępne kursy w mojej ofercie
 • Kurs szycia majtek, braletów oraz biustonosza na fiszbinie
 • Kurs szycia strojów kąpielowych
 • Kurs szycia i konstrukcji topów i sukienek gorsetowych
 • Kurs z podstaw obsługi programu Valentina

Platforma kursowa

Wszystkie kursy które tworzę, odbywają się na specjalnej i przyjaznej platformie kursowej. Dostęp do platformy i kursu jest nieograniczony czasem i sprzętem. Możesz korzystać z niej zarówno na komputerze, telefonie czy tablecie. Na platformie można kupić kurs jak i zalogować się na swoje konto. Platforma kursowa, jest dostępna pod adresem kursy.szyciebielizny.pl. Przygotowałam dla Ciebie film, w którym pokazuję jak wygląda od środka platforma kursowa.

Czego się nauczysz w kursie?

 • modyfikowania bazowej konstrukcji majtek pod konkretny projekt
 • modelowania formy metodą na płasko na papierze oraz w programie Valentina
 • przygotowywania szablonu papierowego oraz w programie Valentina
 • wszywania gumy obszywkowej
 • odbijania lustrzanego koronki
 • szycia problematycznych materiałów
 • rozplanowywania poszczególnych rodzajów materiałów na formie
 • zabezpieczania obrzuconych łączeń na owerloku przed wywijaniem się

Najważniejsze informacje przed przystąpieniem do kursu

Dostęp do warsztatu otrzymujesz na czas nieograniczony, bez względu na to w którym dniu sprzedaży został on kupiony, możesz z niego korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Dostęp do kursu jest tak długo, jak istnieje firma Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska, NIP 5321993622. Wszystkie szczegóły zostały opisane w regulaminie sklepu.

Lista potrzebnych materiałów do uszycia każdego projektu w kursie znajduje się TUTAJ do pobrania. Dodatkowo by wykonać modelowanie majtek, potrzebujesz kursu konstrukcji bazowych majtek, dostępnego w naszej ofercie TUTAJ.

Po zaksięgowaniu płatności, automatycznie dostaniesz e-mail ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić. Jeżeli nie otrzymasz maila na skrzynkę odbiorczą, sprawdź proszę foldery SPAM, Oferty, Inne w pierwszej kolejności. Jeżeli nie dotarł, napisz do mnie maila w tej sprawie na kontakt@szyciebielizny.pl.

Wszystkie zawarte materiały w kursie (pisemne, do druku, zdjęcia, filmy itd.) nie mogą być wykorzystywane w sposób komercyjny. Nie można na ich podstawie opracowywać warsztatów, prowadzić ich, przekazywać dostępu do materiałów opisanych wyżej osobom trzecim jak i dostępu do platformy kursowej. Na podstawie przekazanej metody konstrukcji możesz jednak szyć dla siebie oraz dla klientów na miarę lub tworzyć gotowe szablony i wykroje.

Dokładny spis lekcji możesz pobrać TUTAJ.

W najbardziej komfortowej sytuacji będziesz potrzebować dwóch maszyn. Maszyny wieloczynnościowej ze ściegiem prostym zygzakiem i/lub trójskokiem. Dodatkowo do estetycznego wykończenia oraz zszycia kluczowych elementów ze sobą, przyda Ci się overlock 4 nitkowy. Jeżeli nie posiadasz overlocka, użyj w maszynie domowej ściegów elastycznych by zszyć np. boki i wkładkę majtek.

Wsparcie do kursu jest prowadzone na platformie kursowej na której osadzony jest zakupiony kurs. Pod każdą lekcją jest możliwość zadawania pytań oraz tworzenia własnych notatek na przyszłość. Dodatkowym wsparciem jest grupa na Facebooku Szycie Bielizny. Wsparcie udzielane jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15. Więc jeśli zadasz pytanie przed lub po wyznaczonych godzinach, otrzymasz odpowiedź najprawdopodobniej następnego dnia roboczego w zależności od skomplikowania pytania lub potrzeby przygotowania dodatkowych materiałów wyjaśniających.

Z kursu można korzystać logując się na platformę kursową, otrzymując dane do zalogowania po zaksięgowaniu wpłaty. Platformę kursową możesz obsługiwać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Pliki dołączone w postaci PDF można obsługiwać na każdym z wyżej wymienionych nośników, pod warunkiem posiadania programu/aplikacji do obsługi plików w formacie PDF.

Shopping Cart
Scroll to Top