FAQ

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na okres 12 miesięcy z możliwością dalszego przedłużania co rok.

Na jak długo dostaję dostęp do grupy wsparcia na Facebooku oraz jak długo trwa wsparcie?

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku dostajesz tak długo, jak istnieje grupa wsparcia. Wsparcie merytoryczne grupowe, dotyczące zawartości kursu przewidziane jest na 30 dni od zakupu kursu. Istnieje możliwość zakupu kursu ze wsparciem indywidualnym w wymiarze 2 godzin.

Czy wykrój dołączony do kursu biustonosza z fiszbiną jest wykrojem dla każdego biustu?

Wykrój dołączony do kursu został stworzony w rozmiarach miseczki od A do H oraz w obwodach od 60 do 95 cm na fiszbinę o klasycznym, regularnym kształcie. Podstawową wiedzą, jaką uczestnik kursu powinien posiąść w trakcie nauki, jest to, że indywidualne zmiany w konstrukcji czy gotowym wykroju na biustonosz to NORMA. Dlatego, nie daję 100% gwarancji, że wykrój będzie pasował na każdy biust.

Biust jest bardzo skomplikowaną, trójwymiarową formą, która potrzebuje indywidualnego podejścia. Tak jak często dobranie idealnego biustonosza w sklepie jest zwykle bardzo trudne lub czasochłonne, tak samo nie każdemu biustowi będzie odpowiadał konkretny wykrój. Dwa biusty o tych samych wymiarach mogą zupełnie inaczej wyglądać w odszytym biustonoszu z tego samego wykroju, o tym samym rozmiarze.

Tkanka piersi i fizyczność są bardzo indywidualną cechą naszego ciała. Dlatego proszę o pozytywne nastawienie i tworzenie odszyć próbnych oraz wykorzystywanie modelowania poszczególnych elementów biustonosza po to, by osiągnąć zamierzony efekt.

Sam wykrój na biustonosz jest formą gratisu do kupowanego kursu online szycia biustonosza na fiszbinie. Jest to materiał edukacyjny na którym kursanci mogą ćwiczyć techniki szycia biustonosza na fiszbinie. Pełna lista rozmiarów znajduje się tutaj.

Czy materiały z kursu mogę pobrać na komputer?

Na komputer można pobrać jedynie pliki PDF w specjalnej zakładce do pobrania w każdym przewidzianym do tego module kursu. Pozostałe materiały np. w formie wideo, pozostają na stałe osadzone w witrynie platformy kursowej.

Ile kosztuje kurs?

Kurs Online Szycie Biustonosza na Fiszbinie kosztuje 249 zł.

Kurs Online Szycie Braletów kosztuje 249 zł.

Kurs Online Szycie Majtek kosztuje 249 zł.

Kurs Online Szycie Strojów kąpielowych kosztuje 249 zł.

W jaki sposób korzystam z kursu?

Z kursu można korzystać, logując się na platformę kursową otrzymując dane do zalogowania po zaksięgowaniu wpłaty. Dane do logowania przesyłane są w oddzielnym mailu po zakupie. Jeżeli w głównej skrzynce odbiorczej maila nie ma danych do logowania, proszę sprawdzić folder SPAM, INNE oraz Oferty. W przypadku brak danych do logowania również w tych folderach, proszę o wiadomość mailową na kontakt@szyciebielizny.pl. W treści maila proszę podać mail na który została zakupiony kurs, datę zakupu, imię i nazwisko, rodzaj kursu oraz numer paragonu/faktury. Wygeneruję ręcznie dostęp do kursu, hasło można zmienić na własne.

Platformę kursową możesz obsługiwać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Pliki dołączone w postaci PDF można obsługiwać na każdym z wyżej wymienionych nośników, pod warunkiem posiadania programu/aplikacji do obsługi plików w formacie PDF. Wszystkie wymagania techniczne dostępu do kursu oraz wykrojów są opisane w opisie produktów w sklepie znajdującym się pod adresem www.szyciebielizny.pl

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Tak, od razu po zaksięgowaniu i potwierdzeniu wpłaty można korzystać z kursu.

Czy dostanę fakturę?

Tak wystawiam faktury, jednak jestem przedsiębiorcą zwolnionym z VAT.

W myśl art. 106b ust. 3 ustawy o VAT:
Podatnik jest obowiązany wystawić fakturę dokumentującą sprzedaż zwolnioną jeżeli żądanie jej wystawienia zostało zgłoszone w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dostarczono towar lub wykonano usługę bądź otrzymano całość lub część zapłaty.

Tym samym przedsiębiorca zwolniony z VAT będzie obowiązany wystawić fakturę na żądanie nabywcy, o ile takie żądanie zostanie zgłoszone w terminie przewidzianym w ustawie.

Jak mogę dokonać płatności?

Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu, przechodząc przez kolejne kroki realizujące zamówienie. Możesz zapłacić przez system płatności PayU, Przelewy24 lub przez PayPal. Jeśli masz problem z taką płatnością, skontaktuj się ze mną jak najszybciej pisząc maila na kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Shopping Cart
Scroll to Top