Poznajmy się!

Nazywam się Klaudia Prusińska. Z wykształcenia jestem, krawcową, nauczycielem oraz specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi, ukończyłam również kurs szycia i konstrukcji bielizny. W 2021 roku rozpoczęłam nową kwalifikację zawodową – Technik Przemysłu Mody. Poprzez swoją działalność, chcę inspirować do tworzenia i szycia pięknych, praktycznych i wygodnych rzeczy.

Szycie jest dla mnie przygodą, dzięki której każdorazowo uczę się czegoś nowego. Chcę stworzyć miejsce, w którym zgromadzę ludzi z pasją do szycia i konstrukcji. Osobiście pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny.

Po kilku latach szukania własnej krawieckiej drogi, przekonałam się, że szycie i konstrukcja bielizny to jest to co kocham. Jest to ta dziedzina krawiectwa, którą chcę zgłębiać i uczyć się każdej nowej rzeczy. 

Krawiectwo to dla mnie ogromna lekcja cierpliwości, pokory i samodyscypliny. Ten zawód daje mi ogromną siłę i wiarę w siebie ponieważ wiem, że jestem w stanie stworzyć coś od pierwszej kreski ołówka, po konstrukcje oraz szycie. Zobaczyć fantastyczny efekt końcowy, to dla mnie ogromna nagroda.

Prowadzę pierwszy i jedyny blog w Polsce, w całości poświęcony szyciu i konstrukcji bielizny. Od 2015 roku dzielę się na nim wiedzą z zakresu krawiectwa.

2017 rok to nie tylko mocny rozwój bloga, ale również rok powstania pierwszej i jedynej grupy wsparcia na Facebooku o szyciu i konstrukcji bielizny.

W 2018 roku blog uzyskał pierwsze miejsce w konkursie na Szyciowy Blog Roku w kategorii Osobowość.  

W 2020 roku stworzyłam pierwszy w Polsce kurs szycia biustonosza na fiszbinie, który okazał się dużym sukcesem.

Dziękuję za zainteresowanie moją stroną i działalnością!

Jeżeli masz pytania, chcesz się doradzić, po prostu porozmawiać lub masz dla mnie propozycje współpracy – zachęcam do kontaktu poprzez e-mail kontakt@klaudiaprusinska.pl lub przy pomocy poniższego formularza kontaktowego w zakładce O MNIE.

FAQ

Tak. Przyjmuję głównie bieliznę, stroje kąpielowe i sportowe. Jeżeli interesuje Cię zupełnie inna część garderoby lub dodatki, proszę napisz maila. 

Tak, jednak obecnie ta usługa jest zawieszona do odwołania ze względu na przeprowadzkę do nowej pracowni.

Tak, jednak obecnie nie prowadzę warsztatów poza dalszymi okolicami Warszawy. 

W sprawie aktualnej możliwości prowadzenia warsztatów proszę o maila, ponieważ sytuacja związana z pandemią jest bardzo dynamiczna.

Tak. Jeżeli chcesz samodzielnie szyć i sprzedawać bieliznę, stroje kąpielowe itd. możemy podjąć współpracę w zakresie stworzenia szablonów według Twojego pomysłu.

Tak. Współpracę z markami podejmuję w zgodzie z profilem mojej działalności. 

Tak, posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą i wystawiam faktury bez VAT.

Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska

ul. Kościuszki 22B/7

05-400 Otwock

NIP 5321993622

Opinie