Kurs Szycia Braletów

 W tym kursie uszyjemy siedem projektów braletów na podstawie czterech wykrojów, które będą miały zupełnie inny wygląd. Każdy z nich będzie wykorzystywał inne techniki szycia oraz różne wykończenia. Dzięki zróżnicowanym formom, jesteś w stanie nauczyć zdecydowanie więcej, niż przerabiając tylko jeden krój i sposób szycia.

Bralety to nie tylko przepiękne bezfiszbinowe biustonosze, ale również idealna baza do stworzenia strojów kąpielowych. 

Każda osoba zapisana na newsletter, otrzyma jedną darmową lekcję, dzięki której sprawdzić czy format kursu i sposób przekazywanej wiedzy są dla Ciebie.

Zawartość kursu

moduł 1 - Teoria szycia braletów i bielizny

Dowiesz się jaka maszyna, ściegi, materiały oraz dodatki są Ci potrzebne do uszycia braletów.

moduł 2 - Braletowy brafitting, na co zwrócić uwagę

Pokażę Ci, na co trzeba zwrócić uwagę podczas szycia i dopasowywania braletu do ciała. Czego unikać i jak wprowadzić nowe rozwiązania. 

moduł 3 - Modelowanie i dopasowywanie braletów

Nauczysz się, jak dopasować bralet do własnego biustu oraz jak wprowadzić zmiany typu inna szerokość zapięcia czy dodatkowy ozdobny obwód z koronki.

moduł 4 - Wstęp do szycia braletów

Opowiem Ci, jak przygotować się na szycie każdego modelu braletu i na co zwrócić uwagę wybierając konkretny krój.

moduł 5 - Szycie braletów trójkątnych

Uszyjesz dwa rodzaje braletów. Jeden z miseczką z koronki z podszewką, a drugi bez podszewki lecz z ozdobnym obwodem z koronki.

moduł 6 - Szycie braletów z wysoką miseczką

Podczas szycia tego braletu nauczysz się kilku nowych technik, na przykład inny sposób wszywania ramiączka czy boku braletu.

moduł 7 - Szycie braletu z zaszewką

Najbardziej zaawansowany bralet w całym kursie. Nauczysz się szyć miseczkę z zaszewką oraz pracy z dużą ilością gum.

moduł 8 - Szycie braletów zabudowanych

W tym module uszyjesz dwa rodzaje braletów zabudowanych. Jeden to wersja uszyta z koronki z podszewką, a drugi to bralet usztywniany pianką gorseciarską oraz z ozdobną wstawką z koronki.

moduł 9 - dodatkowe funkcje i ozdoby w braletach

Znajdziesz tutaj dwie lekcje, jak dodać ozdobne paski do braletu oraz jak zmodyfikować miseczkę i ramiączko do funkcji karmienia piersią. 

Nowa lekcja w 2021 roku

W 2021 roku, mam dla Ciebie nową lekcję! Tym razem, chciałam Ci pokazać jak można modelować dostępne formy braletów.

Dzięki tej lekcji, możesz zacząć naukę modelowania braletów na podstawie dowolnego wykroju. Przejdziesz nie tylko przez proces tworzenia, ale również razem skroimy i uszyjemy nowy projekt. 

Nauczysz się nowych wykończeń. Wykorzystasz szew francuski w szyciu miseczki, podpowiem Ci jak bezproblemowo naszywać koronkę oraz jak wykończyć dolny obwód braletu, ozdobnym brzegiem koronki tylko na przodzie, pozostawiając podwinięte boki obwodu.

Kurs od środka

Przygotowałam dla Ciebie zapowiedź kursu, dzięki której możesz zobaczyć jak wyglądają lekcje od środka, ich sposób nagrania czy w jaki sposób przekazuję wiedzę. Jest to kilka fragmentów, wyciągniętych prosto z kursu. Jeżeli chcesz sprawdzić jak wygląda platforma kursowa, poniżej możesz obejrzeć nagrany przewodnik właśnie po platformie kursowej.

Cena kursu

Kurs Szycia Braletów

stały dostęp
249
  • bezterminowy dostęp
  • grupa wsparcia
  • wykroje do użytku komercyjnego

Pakiet 2 w 1

Kurs Szycia Braletów + Kurs Szycia Majtek
498
398
  • bezterminowy dostęp
  • dwie grupy wsparcia
  • wykroje w każdym kursie

Platforma kursowa

Wszystkie kursy które tworzę, odbywają się na specjalnej i przyjaznej platformie kursowej. Dostęp do platformy i kursu jest nieograniczony czasem i sprzętem. Możesz korzystać z niej zarówno na komputerze, telefonie czy tablecie. Na platformie można kupić kurs jak i zalogować się na swoje konto. Platforma kursowa, jest dostępna pod adresem kursy.szyciebielizny.pl. Przygotowałam dla Ciebie film, w którym pokazuję jak wygląda od środka platforma kursowa.

Najważniejsze informacje przed przystąpieniem do kursu

Dostęp do kursu otrzymujesz na czas nieograniczony, bez względu na to w którym dniu sprzedaży został on kupiony, możesz z niego korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Dostęp do kursu jest tak długo, jak istnieje firma Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska, NIP 5321993622. 

Każdy wykrój dołączony do kursu jest stworzony w rozmiarach XS – XXXL. Tabelę rozmiarów wraz z wymiarami możesz pobrać TUTAJ. Pamiętaj, że nie każdy krój będzie odpowiedni do każdego kształtu biustu, jednak można je zmodyfikować dopasowując do kształtu i głębokości biustu.

Ostateczna lista zakupów jest zależna od tego, w jaki sposób chcesz wykończyć swój bralet. Zalecam najpierw przejrzenie/przejście kursu, a dopiero potem podjąć decyzję o zakupie konkretnych materiałów i dodatków. Podstawową listę zakupów znajdziesz TUTAJ.

Po zaksięgowaniu płatności, automatycznie dostaniesz e-mail ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić. Jeżeli nie otrzymasz maila na skrzynkę odbiorczą, sprawdź proszę foldery SPAM, Oferty, Inne w pierwszej kolejności. Jeżeli nie dotarł, napisz do mnie maila w tej sprawie na kontakt@szyciebielizny.pl.

Tak. Wykroje dołączone do Kursu Szycia Braletów są przeznaczone do szycia komercyjnego. Możliwe jest wykorzystanie ich jedynie w małych pracowniach krawieckich szyjących na indywidualne zamówienie. Niedozwolone jest wykorzystanie wykrojów do produkcji masowej.

By przejść kurs wystarczy Ci podstawowa maszyna do szycia. Wystarczy, że będziesz mieć w niej dwa ściegi – zygzak i ścieg prosty. Dodatkowym ściegiem jaki można wykorzystać to ścieg trójskok. Możesz poczytać mój wpis na blogu o maszynach do szycia bielizny.

Możliwość komentowania na platformie jest włączona do ostatniej wspólnej edycji kursu. Natomiast dostęp do grupy wsparcia na Facebook’u jest bezterminowy. Wsparcie udzielane jest od poniedziałku do piątku, od 8 do 16.

I edycja kursu startuje 08.10, a sprzedaż i możliwość dołączenia do kursu jest dostępna tylko do 18.10.2021.

Z kursu można korzystać logując się na platformę kursową, otrzymując dane do zalogowania po zaksięgowaniu wpłaty. Platformę kursową możesz obsługiwać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Pliki dołączone w postaci PDF można obsługiwać na każdym z wyżej wymienionych nośników, pod warunkiem posiadania programu/aplikacji do obsługi plików w formacie PDF.

Dokładny spis lekcji możesz pobrać TUTAJ.

Zapisz się na listę chętnych!

.

Dzięki tej lekcji, sprawdzisz jak wygląda kurs od środka, czy pasuje Ci mój sposób przekazywania wiedzy oraz czy wszystko jest czytelnie pokazane.

Shopping Cart
Scroll to Top