Bieliźniane plany na 2023 rok

Kolejny rok za nami, a przed nami kolejne plany! Opowiem Ci jakie kursy planuję na 2023 rok, na czym najbardziej chcę się skupić i co daje mi najwięcej radości. Poznaj edukacyjne plany mojej pracowni na nadchodzący nowy rok!

Chciałabym również podziękować Wam za wszystko to, co razem stworzyliśmy, za dobre słowo, za godziny nauki w każdej formie czy po prostu za rozmowy!

W dzisiejszym filmie opowiem Wam, na czym chciałabym się skupić w 2023 roku, o swoich celach i marzeniach, które mam przed sobą. Będą nowości oraz rzeczy znane, jeszcze lepiej zorganizowane.

  • Będziemy kontynuować cykl #bieliźnianepodstawy, które będą pojawiały się co tydzień w piątek jak do tej pory, rozpoczynając od najbliższego. Na Facebooku można je obejrzeć o godzinie 12, natomiast na YouTube o 19.
  • W lutym będzie miała premierę najnowsza edycja kursu szycia biustonosza na fiszbinie. Obecnie kurs w starej wersji jest wyłączony ze sprzedaży. Jednak osoby, które go posiadają, mogą cały czas z niego korzystać, a także otrzymają bezpłatną aktualizację do nowej wersji.
  • W okolicach wakacji zaplanowałam premierę kursu szycia sukienek gorsetowych. Będzie to kolejny krok w stronę wykorzystania wiedzy z zakresu szycia bielizny do innych projektów, jak właśnie sukienki. Mam nadzieję, że na sezon weselny sprawdzą się idealnie!
  • Na jesieni pojawi się pierwszy kurs konstrukcji, czyli konstrukcja i dopasowywanie majtek. Będziemy powoli przechodzić z korzystania z gotowych wykrojów na tworzenie własnych form.
  • Chciałabym, by pojawiło się kilka nowych wykrojów, nad którymi popracujemy wspólnie.
  • Oczywiście chciałabym także dalej rozwijać dla Was możliwość prowadzenia kursów stacjonarnych, dlatego trzymajcie kciuki, by udawało mi się to coraz częściej, ponieważ sprawia mi to ogrom radości.
  • Możliwe, że uda mi się również szyć dla Was! Marzy mi się, by pokazać Wam to nad czym pracuję i cały czas udoskonalam.

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top