[ninja_form id=1]

Kim jestem?

Nazywam się Klaudia Prusińska. Z wykształcenia jestem nauczycielem, z pasji gorseciarką, a w 2020 roku ukończę zawodowy kurs na Krawca. Chcę inspirować do tworzenia i szycia pięknych rzeczy. Szycie jest dla mnie przygodą, dzięki której każdorazowo uczę się czegoś nowego. Chcę stworzyć miejsce, w którym zgromadzę ludzi z pasją i perfekcjonizmem związanym z szyciem. Pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny.

Po kilku latach szukania własnej krawieckiej drogi, przekonałam się, że szycie i konstrukcja bielizny to jest to co kocham. Jest to ta dziedzina krawiectwa, którą chcę zgłębiać i uczyć się każdej nowej rzeczy. Ukończyłam również kurs konstrukcji i szycia bielizny w Warszawie, żeby doskonalić swoje umiejętności i usystematyzować posiadaną wiedzę.

Pragnę nie tylko szerzyć wiedzę z zakresu szycia i konstrukcji bielizny, ale także pokazuję darmowe rozwiązania programowe do konstrukcji odzieżowych. Jestem oficjalnie uznaną polską tutorką z zakresu obsługi tego programu.

Tworzę również wykroje krawieckie, dzięki którym można załapać przysłowiowego bakcyla i rozpocząć przygodę z szyciem biustonoszy, majtek, strojów kąpielowych i wiele innych.

Przekazuję zdobytą wiedzę, poprzez stworzoną w 2017 roku, pierwszą w Polsce grupę na Facebooku, związaną z szyciem bielizny. Dołączając do grupy, możesz spotkać się z wieloma dziewczynami, które tak jak ja i Ty zainspirowane są po to, by tworzyć i szyć bieliznę. Piszę – dziewczynami – dlatego, że grupa jest stworzona przez kobietę dla kobiet. Dbam o to, by każda z nas czuła się komfortowo i bez skrępowania mogła zapytać o problemy dotyczące doboru szytej na własne wymiary bielizny.

Możesz w grupie zadawać pytania, polecać linki czy pokazywać swoje prace. W grupie jak i na blogu znajdziesz również darmowe wykroje stworzone przeze mnie oraz te, które wyszperałam specjalnie dla Ciebie z zasobów internetu i zgromadziłam w jednym miejscu. Zapraszam Cię w to magiczne miejsce, które zgromadziło już ponad 5000 osób.

Blog jest pierwszym i jedynym takim blogiem w Polsce, który zajmuje się tylko i wyłącznie tematyką szycia i konstrukcji bielizny oraz strojów kąpielowych. Pokazuję poszczególne etapy szycia bielizny, podrzucam ciekawostki ze świata bieliźniarstwa, dzięki temu blog w 2018 roku zdobył tytuł Szyciowego Bloga Roku 2017  w kategorii Osobowość.

Dziękuję za zainteresowanie moją stroną i działalnością!

Jeżeli masz pytania, chcesz się doradzić, po prostu porozmawiać lub masz dla mnie propozycje współpracy – zachęcam do kontaktu poprzez e-mail kontakt [@] klaudiaprusinska.pl lub przy pomocy poniższego formularza kontaktowego.

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.


  Przed wysłaniem wiadomości poprzez formularz kontaktowy proszę o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

  Blog – tutoriale, porady

  www.klaudiaprusinska.pl

  Wykroje i kursy online z szycia bielizny

  www.szyciebielizny.pl