Poznajmy się!

Nazywam się Klaudia Prusińska. Z wykształcenia jestem krawcową, nauczycielem oraz specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyłam również kurs szycia i konstrukcji bielizny. W 2021 roku rozpoczęłam nową kwalifikację zawodową – Technik Przemysłu Mody. Poprzez swoją działalność, chcę inspirować do tworzenia i szycia pięknych, praktycznych i wygodnych rzeczy.

Szycie jest dla mnie przygodą, dzięki której każdorazowo uczę się czegoś nowego. Chcę stworzyć miejsce, w którym zgromadzę ludzi z pasją do szycia i konstrukcji. Osobiście pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny.

Po kilku latach szukania własnej krawieckiej drogi, przekonałam się, że szycie i konstrukcja bielizny to jest to co kocham. Jest to ta dziedzina krawiectwa, którą chcę zgłębiać i uczyć się każdej nowej rzeczy. 

Krawiectwo to dla mnie ogromna lekcja cierpliwości, pokory i samodyscypliny. Ten zawód daje mi ogromną siłę i wiarę w siebie ponieważ wiem, że jestem w stanie stworzyć coś od pierwszej kreski ołówka, po konstrukcje oraz szycie. Zobaczyć fantastyczny efekt końcowy, to dla mnie ogromna nagroda.

Moja pracownia jest oficjalnie wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00008/2022. Wszystkie materiały szkoleniowe, produkty oraz kursy są przygotowane na podstawie mojego doświadczenia a także specjalistycznej literatury z dziedziny krawiectwa i konstrukcji odzieży.

Prowadzę pierwszy i jedyny blog w Polsce, w całości poświęcony szyciu i konstrukcji bielizny. Od 2015 roku dzielę się na nim wiedzą z zakresu krawiectwa.

2017 rok to nie tylko mocny rozwój bloga, ale również rok powstania pierwszej i jedynej grupy wsparcia na Facebooku o szyciu i konstrukcji bielizny.

W 2018 roku blog uzyskał pierwsze miejsce w konkursie na Szyciowy Blog Roku w kategorii Osobowość.  

W 2020 roku stworzyłam pierwszy w Polsce kurs szycia biustonosza na fiszbinie, który okazał się dużym sukcesem.

Dziękuję za zainteresowanie moją stroną i działalnością!

Jeżeli masz pytania, chcesz się doradzić, po prostu porozmawiać lub masz dla mnie propozycje współpracy – zachęcam do kontaktu poprzez e-mail kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Moja oferta

W 95% moja praca odbywa się w trybie zdalnym. Więc jeżeli interesuje Cię inna forma współpracy, proszę napisz do mnie na maila – kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Zajmuję się odszywaniem prototypów do produkcji na szwalni, tworzę konstrukcje dla małych pracowni krawieckich szyjących bieliznę oraz stroje kąpielowe. Digitalizuję szablony papierowe oraz tworzę wykroje na zamówienie. Tworzę kursy szycia online, prowadzę konsultacje / szkolenia online, a także szyję na zamówienie.

Tak. Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą:

Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska

ul. Kościuszki 22B/7

05-400 Otwock

NIP 532-199-36-22

Jeżeli ilości które chcesz uszyć do swojej kolekcji są zbyt małe, by podjęła się tego zlecenia szwalnia, przyjmuję zlecenia na odszycia właśnie małych kolekcji bielizny oraz strojów kąpielowych.

Oferuję także szkolenia z obsługi programów do tworzenia konstrukcji takich jak: Valentina oraz Adobe Illustrator. Nauczę Cię jak digitalizować papierowe szablony, jak stworzyć własną bazę do wykrojów, oraz jak stopniować gotową formę.

Prowadzę szkolenia indywidualne w trybie wyjazdowym. Jeżeli mieszkasz w Warszawie, Otwocku czy okolicach, możemy umówić się na indywidualne szkolenia z dojazdem do Ciebie. Temat szkolenia ustalamy indywidualnie, podobnie jak jego cenę oraz długość.

Moja pracownia

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z zamówieniem, pisz w pierwszej kolejności na: kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Kontakt mailowy jest zawsze najskuteczniejszy.

Postaram się udzielić odpowiedzi w ciągu dwóch dni roboczych (pracuję od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Pozdrawiam,

Klaudia Prusińska

Opinie

Shopping Cart
Przewiń do góry