Poznajmy się!

Nazywam się Klaudia Prusińska. Z wykształcenia jestem krawcową, nauczycielem oraz specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Ukończyłam również kurs szycia i konstrukcji bielizny. W 2021 roku rozpoczęłam nową kwalifikację zawodową – Technik Przemysłu Mody. Poprzez swoją działalność, chcę inspirować do tworzenia i szycia pięknych, praktycznych i wygodnych rzeczy.

Szycie jest dla mnie przygodą, dzięki której każdorazowo uczę się czegoś nowego. Chcę stworzyć miejsce, w którym zgromadzę ludzi z pasją do szycia i konstrukcji. Osobiście pasjonuje mnie proces powstawania konstrukcji odzieżowych oraz projektowanie bielizny.

Po kilku latach szukania własnej krawieckiej drogi, przekonałam się, że szycie i konstrukcja bielizny to jest to co kocham. Jest to ta dziedzina krawiectwa, którą chcę zgłębiać i uczyć się każdej nowej rzeczy. 

Krawiectwo to dla mnie ogromna lekcja cierpliwości, pokory i samodyscypliny. Ten zawód daje mi ogromną siłę i wiarę w siebie ponieważ wiem, że jestem w stanie stworzyć coś od pierwszej kreski ołówka, po konstrukcje oraz szycie. Zobaczyć fantastyczny efekt końcowy, to dla mnie ogromna nagroda.

Prowadzę pierwszy i jedyny blog w Polsce, w całości poświęcony szyciu i konstrukcji bielizny. Od 2015 roku dzielę się na nim wiedzą z zakresu krawiectwa.

2017 rok to nie tylko mocny rozwój bloga, ale również rok powstania pierwszej i jedynej grupy wsparcia na Facebooku o szyciu i konstrukcji bielizny.

W 2018 roku blog uzyskał pierwsze miejsce w konkursie na Szyciowy Blog Roku w kategorii Osobowość.  

W 2020 roku stworzyłam pierwszy w Polsce kurs szycia biustonosza na fiszbinie, który okazał się dużym sukcesem.

Dziękuję za zainteresowanie moją stroną i działalnością!

Jeżeli masz pytania, chcesz się doradzić, po prostu porozmawiać lub masz dla mnie propozycje współpracy – zachęcam do kontaktu poprzez e-mail kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Moja oferta

Digitalizacja szablonów

Jeżeli prowadzisz małą pracownię krawiecką lub sklep z wykrojami i tworzysz własne szablony na papierze, pomogę Ci przenieść je do komputera. Twoje prace będą trwałe i zyskają możliwość modelowania na komputerze.

Szablony dla małych pracowni krawieckich

Tworzę szablony na zamówienie dla małych pracowni krawieckich. Szyjesz dla klientek samodzielnie? A może masz małą pracownię i kilku pracowników? Mogę przygotować dla Ciebie szablony. Nie tworzę szablonów do produkcji na szwalniach.

Opracowywanie wykrojów do sprzedaży

Jeżeli chcesz sprzedawać swoje wykroje do szycia, mogę opracować je do Twojego sklepu. Wszystkie wykroje przygotowuję w programie Adobe Illustrator .

Szycie małych kolekcji

Potrzebujesz małych ilości swojej kolekcji? Przyjmuję zlecenia, które nie są opłacalne dla szwalni. Napisz jaki park maszynowy jest Ci potrzebny, a ja sprawdzę czy mogę Ci pomóc.

Warsztaty z konstrukcji online

Jeżeli chcesz podszkolić się z którejś metody konstrukcji do której posiadasz opracowanie, mogę pomóc Ci przejść przez jej treść i zrozumieć jak powstają stroje sportowe, kąpielowe oraz bielizna.

Czy posiadam firmę?

Tak, posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą i wystawiam faktury bez VAT. Dane mojej firmy to: Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska ul. Kościuszki 22B/7 05-400 Otwock NIP 5321993622

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z zamówieniem, pisz w pierwszej kolejności na: kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Kontakt mailowy jest zawsze najskuteczniejszy.

Postaram się udzielić odpowiedzi w ciągu dwóch dni roboczych (pracuję od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Pozdrawiam,

Klaudia Prusińska

Opinie

Shopping Cart
Przewiń do góry