Bustier Sara - wykrój oraz kurs szycia

Top gorsetowy Sara to wykrój w poszerzonej rozmiarówce – znajdziesz tam 7 rozmiarów odzieżowych od XXS do 3XL oraz rozmiary miseczek od AA do E, co daje 46 rozmiarów w wykroju.

Możesz zakupić wykrój w formacie A4 wraz z instrukcją szycia oraz format A1 jako gotowy wydruk do wysyłki dla Ciebie. Dodatkowo możesz wybrać wersję z kursem szycia krok po kroku w formie video na platformie kursowej.

Top gorsetowy Sara to projekt, który możesz wykorzystać na wiele okazji oraz potrzeb, szyjąc z różnych materiałów. Możesz zaprojektować elegancki top gorsetowy do spodni garniturowych lub jako baza do stworzenia sukienki na wesele.

Zobacz jak wygląda bralet oraz posłuchaj jak wygląda szkolenie z krojenia, szycia oraz dopasowywania nowego wykroju na top gorsetowy Sara. Szkolenie obejmuje wszystkie kompleksowe materiały pozwalająca na samodzielne uszycie i dopasowanie szablonu. Dodatkowo otrzymujesz instrukcję krok po kroku w wersji zdjęciowej. W pozostałych wariantach, możesz zamówić wykrój do domu już wydrukowany i gotowy do szycia.  

Premiera wykroju oraz kursu szycia już 17.06.2024!

Zobacz instrukcję od środka

Obok zostały przygotowane do wglądu szczegółowe informacje dotyczące braletu Julia. Można przejrzeć w postaci flipbooka częściową zawartość podręcznika do wykroju, która pokazuje w jaki sposób zostały przygotowane instrukcje dla użytkownika wykroju. Tabela rozmiarów oraz tabela zużycia potrzebnych materiałów zostały umieszczone w galerii zdjęć produktu. Dzięki tabelom można określić możliwość dopasowania rozmiaru z wykroju oraz ustalić listę zakupów przed przystąpieniem do szycia topu gorsetowego.

Zawartość kursu szycia

Lekcja 1 - O wykroju

Pokażę Ci różne możliwości wykroju oraz omówię jego główne cechy. Wykrój można wykrozystąć do uszycia samodzielnego topu gorsetowego do eleganckich spodni lub jako baza do sukienki na przykład na przyjęcie.

Lekcja 2 - Omówienie wydruku

Nie wiesz jak pracować z moimi wykrojami? W tej lekcji zadbam o to, by pokazać Ci wszystkie możliwości druku oraz jak złożyć wykrój w formacie A4. Dodatkowo otrzymujesz możliwość zamówienia wydruku w formacie A1.

Lekcja 3 - Dobieranie fiszbiny

Przekażę Ci podstawowe informacje z zakresu doboru fiszbiny do konkretnego rozmiaru z wykroju. W samym wykroju otrzymujesz nie tylko tabelę rozmiarów oraz przykładowe pasujące rozmiary fiszbin na podstawie których, tworzyłam ten wykrój.

Lekcja 4 - Dopasowanie miseczki

Masz wybrany konkretny rozmiar, ale chcesz wykorzystać na przykład większą miseczkę z innego rozmiaru? Pokażę Ci jak wprowadzić zmiany w każdym z elementów miseczki po to, by wszystkie jej zewnętrzne krawędzie pasowały do kołyski obwodu topu.

Lekcja 5 - Omówienie materiałów

Przed przystąpieniem do krojenia i szycia, kluczową lekcją jest wybór materiałów oraz dodatków. Pokażę Ci jakie materiały wybrałam do podstawowego projektu oraz wskażę gdzie możesz zaopatrzyć się w przykładowe materiały.

Lekcja 6 - Krojenie materiałów

Nie pomijamy żadnego kroku w nauce, dlatego również przechodzimy wspólnie przez etap krojenia wszystkich elementów szablonu z wybranych materiałów. 

Lekcja 7 - Szycie miseczki

Naukę szycia topu gorsetowego krok po kroku, podzieliłam na dwa etapy. Pierwszym etapem jest szycie miseczki z pianki gorseciarskiej oraz z warstwy wierzchniej z koronki. 

Lekcja 8 - Szycie obwodu i montaż

W ostatniej lekcji zaprezentuję drugi etap nauki szycia, czyli szycie całego obwodu topu gorsetowego, tworzenie wiązania, montaż miseczek do obwodu oraz wykończenie wszystkich krawędzie.

Co jeszcze?

Dodatkowo otrzymasz

Top Sara w ujęciu 360

Cena kursu

Bustier Sara

wykrój w formacie A4 + instrukcja foto + lekcje dopasowywania
39
29 promocja trwa od 17.06 do 01.07
 • bezterminowy dostęp
 • grupa wsparcia
 • wykrój w formacie A4
 • podręcznik z instrukcją szycia
 • 2 lekcje video z dopasowywania

Bustier Sara

wykrój w formacie A4 + kurs szycia online + instrukcja foto + lekcje dopasowywania
69
55 promocja trwa od 17.06 do 01.07
 • bezterminowy dostęp
 • grupa wsparcia
 • wykrój w formacie A4
 • podręcznik z instrukcją szycia
 • kurs szycia online
 • lekcje video z omówienia materiałów, krojenia, dopasowywania

Platforma kursowa

Wszystkie kursy które tworzę, odbywają się na specjalnej i przyjaznej platformie kursowej. Dostęp do platformy i kursu jest nieograniczony czasem i sprzętem. Możesz korzystać z niej zarówno na komputerze, telefonie czy tablecie. Na platformie można kupić kurs jak i zalogować się na swoje konto. Platforma kursowa, jest dostępna pod adresem kursy.szyciebielizny.pl. Przygotowałam dla Ciebie film, w którym pokazuję jak wygląda od środka platforma kursowa.

Najważniejsze informacje przed przystąpieniem do kursu

Dostęp do kursu otrzymujesz na czas nieograniczony, bez względu na to w którym dniu sprzedaży został on kupiony, możesz z niego korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Dostęp do kursu jest tak długo, jak istnieje firma Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska, NIP 5321993622. 

Lista potrzebnych materiałów do uszycia topu gorsetowego Sara znajduje się w galerii produktu w sklepie www.szyciebielizny.pl wraz z pełną tabelą rozmiarową.

Po zaksięgowaniu płatności, automatycznie dostaniesz e-mail ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić. Jeżeli nie otrzymasz maila na skrzynkę odbiorczą, sprawdź proszę foldery SPAM, Oferty, Inne w pierwszej kolejności. Jeżeli nie dotarł, napisz do mnie maila w tej sprawie na kontakt@szyciebielizny.pl.

Wszystkie zawarte materiały w kursie (pisemne, do druku, zdjęcia, filmy itd.) nie mogą być wykorzystywane w sposób komercyjny. Nie można na ich podstawie opracowywać warsztatów, prowadzić ich, przekazywać dostępu do materiałów opisanych wyżej osobom trzecim jak i dostępu do platformy kursowej. Na podstawie przekazanej metody konstrukcji możesz jednak szyć dla siebie oraz dla klientów na miarę lub tworzyć gotowe szablony i wykroje.

W najbardziej komfortowej sytuacji będziesz potrzebować dwóch maszyn. Maszyny wieloczynnościowej ze ściegiem prostym zygzakiem i/lub trójskokiem. Dodatkowo do estetycznego wykończenia oraz zszycia kluczowych elementów ze sobą, przyda Ci się overlock 4 nitkowy. Jeżeli nie posiadasz overlocka, użyj w maszynie domowej ściegów elastycznych by zszyć np. boki i wkładkę majtek.

Wsparcie do kursu jest prowadzone na platformie kursowej na której osadzony jest zakupiony kurs. Pod każdą lekcją jest możliwość zadawania pytań oraz tworzenia własnych notatek na przyszłość. Dodatkowym wsparciem jest grupa na Facebooku Szycie Bielizny. Wsparcie udzielane jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15. Więc jeśli zadasz pytanie przed lub po wyznaczonych godzinach, otrzymasz odpowiedź najprawdopodobniej następnego dnia roboczego w zależności od skomplikowania pytania lub potrzeby przygotowania dodatkowych materiałów wyjaśniających.

Z kursu można korzystać logując się na platformę kursową, otrzymując dane do zalogowania po zaksięgowaniu wpłaty. Platformę kursową możesz obsługiwać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Pliki dołączone w postaci PDF można obsługiwać na każdym z wyżej wymienionych nośników, pod warunkiem posiadania programu/aplikacji do obsługi plików w formacie PDF.

Shopping Cart
Scroll to Top