Pytania i odpowiedzi

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na czas nieograniczony Bez względu na to w którym dniu sprzedaży został on kupiony, możesz z niego korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Na jak długo dostaję dostęp do grupy wsparcia na Facebooku oraz jak długo trwa wsparcie?

Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku dostajesz na zawsze.

Czy wykrój dołączony do kursu jest wykrojem dla każdego biustu?

Wykrój dołączony do kursu został stworzony w rozmiarach miseczki od A do H oraz w obwodach od 60 do 95 cm na fiszbinę o klasycznym, regularnym kształcie. Podstawową wiedzą, jaką uczestnik kursu powinien posiąść w trakcie nauki, jest to, że indywidualne zmiany w konstrukcji czy gotowym wykroju na biustonosz to NORMA. Dlatego, nie daję 100% gwarancji, że wykrój będzie pasował na każdy biust.

Biust jest bardzo skomplikowaną, trójwymiarową formą, która potrzebuje indywidualnego podejścia. Tak jak często dobranie idealnego biustonosza w sklepie jest zwykle bardzo trudne lub czasochłonne, tak samo nie każdemu biustowi będzie odpowiadał konkretny wykrój. Dwa biusty o tych samych wymiarach mogą zupełnie inaczej wyglądać w odszytym biustonoszu z tego samego wykroju, o tym samym rozmiarze.

Tkanka piersi i fizyczność są bardzo indywidualną cechą naszego ciała. Dlatego proszę o pozytywne nastawienie i tworzenie odszyć próbnych oraz wykorzystywanie modelowania poszczególnych elementów biustonosza po to, by osiągnąć zamierzony efekt 🙂 .

Sam wykrój na biustonosz jest formą gratisu do kupowanego kursu online szycia biustonosza na fiszbinie. Jest to materiał edukacyjny na którym kursanci mogą ćwiczyć techniki szycia biustonosza na fiszbinie. Pełna lista rozmiarów znajduje się tutaj.

Czy materiały z kursu mogę pobrać na komputer?

Na komputer można pobrać jedynie pliki PDF w specjalnej zakładce do pobrania w każdym module kursu. Pozostałe materiały np. w formie wideo, pozostają na stałe osadzone w witrynie platformy kursowej.

Ile kosztuje kurs?

Kurs Online Szycie Biustonosza na Fiszbinie kosztuje 229 zł.

W jaki sposób korzystam z kursu?

Z kursu można korzystać, logując się na platformę kursową otrzymując dane do zalogowania po zaksięgowaniu wpłaty. Platformę kursową możesz obsługiwać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Pliki dołączone w postaci PDF można obsługiwać na każdym z wyżej wymienionych nośników, pod warunkiem posiadania programu/aplikacji do obsługi plików w formacie PDF.

Czy od razu dostaję dostęp do całego kursu?

Tak, od razu po zaksięgowaniu i potwierdzeniu wpłaty można korzystać z kursu.

Czy dostanę fakturę?

Tak wystawiam faktury, jednak jestem przedsiębiorcą zwolnionym z VAT.

W myśl art. 106b ust. 3 ustawy o VAT:
Podatnik jest obowiązany wystawić fakturę dokumentującą sprzedaż zwolnioną jeżeli żądanie jej wystawienia zostało zgłoszone w terminie 3 miesięcy, licząc od końca miesiąca, w którym dostarczono towar lub wykonano usługę bądź otrzymano całość lub część zapłaty.

Tym samym przedsiębiorca zwolniony z VAT będzie obowiązany wystawić fakturę na żądanie nabywcy, o ile takie żądanie zostanie zgłoszone w terminie przewidzianym w ustawie.

Jak mogę dokonać płatności?

Płatności możesz dokonać na stronie sprzedażowej kursu, przechodząc przez kolejne kroki realizujące zamówienie. Możesz zapłacić albo przez system płatności PayU lub przez Pay Pal. Jeśli masz problem z taką płatnością, skontaktuj się ze mną jak najszybciej pisząc maila na kontakt@klaudiaprusinska.pl.

Jak dostanę dostęp do kursu?

Po zaksięgowaniu płatności automatycznie dostaniesz mejla ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić.

Czy mam możliwość zwrotu kursu?

Niestety nie. Jednak istnieją wyjątki w postaci niewywiązania się sprzedającego w dostarczeniu usługi w ciągu 14 dni. Zachęcam do przeczytania regulaminu zakupów oraz przeczytania warunków odstąpienia od umowy na stronie Rzecznika Praw Konsumenta – http://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/umowy-szczegolne/#us02

Shopping Cart
Przewiń do góry