Bralet Julia - wykrój oraz kurs szycia

Bralette Julia to nowy wykrój w ofercie pracowni!

Jest to wykrój w poszerzonej rozmiarówce – znajdziesz tam 3 łamane rozmiary miseczek w 7 obwodach, co daje razem 21 rozmiarów dla jednego braletu. Cała rozmiarówka to miseczki A/B, C/D oraz E/F w obwodach od 70 do 100 cm.

Możesz zakupić wykrój w formacie A4 wraz z instrukcją szycia oraz format A1 jako gotowy wydruk do wysyłki dla Ciebie. Dodatkowo możesz wybrać wersję z kursem szycia krok po kroku w formie video na platformie kursowej.

Bralet Julia to projekt wygodnego biustonosza, który możesz wykorzystać na wiele okazji oraz potrzeb, szyjąc z różnych materiałów. 

Zobacz jak wygląda bralet oraz posłuchaj jak wygląda szkolenie z krojenia, szycia oraz dopasowywania nowego wykroju na bralet Julia. Szkolenie obejmuje wszystkie kompleksowe materiały pozwalająca na samodzielne uszycie i dopasowanie szablonu. Dodatkowo otrzymujesz instrukcję krok po kroku w wersji zdjęciowej. W pozostałych wariantach, możesz zamówić wykrój do domu już wydrukowany i gotowy do szycia.  

Premiera wykroju oraz kursu szycia już 21.04.2024!

Zobacz instrukcję od środka

Obok zostały przygotowane do wglądu szczegółowe informacje dotyczące braletu Julia. Można przejrzeć w postaci flipbooka częściową zawartość podręcznika do wykroju, która pokazuje w jaki sposób zostały przygotowane instrukcje dla użytkownika wykroju. Tabela rozmiarów oraz tabela zużycia potrzebnych materiałów zostały umieszczone w galerii zdjęć produktu. Dzięki tabelom można określić możliwość dopasowania rozmiaru z wykroju oraz ustalić listę zakupów przed przystąpieniem do szycia braletu.

Zawartość kursu szycia

Lekcja 1 - O wykroju

Pokażę Ci różne możliwości wykroju oraz omówię jego główne cechy. Wykrój można wykrozystąć do uszycia lekkiego braletu z siateczki, sportowej wersji z lycry, romantycznej z koronkową wstawką czy jako góra od stroju kąpielowego.

Lekcja 2 - Omówienie wydruku

Nie wiesz jak pracować z moimi wykrojami? W tej lekcji zadbam o to, by pokazać Ci wszystkie możliwości druku oraz jak złożyć wykrój w formacie A4. W samym wykroju oraz dodatkowo w kursie szycia jest możliwość zamówienia formatu A4 oraz A1.

Lekcja 3 - Zmiana szczytu miseczki

Zarówno do samego wykroju jak i kursu szycia, otrzymyjecie trzy lekcje z dopasowywania szablonu braletu Julia. Jeżeli będzie taka potrzeba, zagadnienia z dopasowywania będą rozszerzane o inne potrzebne kwestie. W tej lekcji dopasowujemy szczyt miseczki braletu.

Lekcja 4 - Zmiana podkroju pachy

W drugiej lekcji z dopasowania, pokażę Ci jak wyprofilować podkrój pachy zarówno na odszyciu próbnym jak i gotowym szablonie. Jest to bardzo ważne kwestia, ponieważ pacha powinna być wygodna, a sam bralet nie powinien nachodzić na ramię.

Lekcja 5 - Zmiana szerokości haftki

Nie zawsze jesteśmy w stanie kupić idealnie pasujące zapięcie na haftkę, więc wspólnie dopasujemy jej wysokość. W samym wykroju mam dwie możliwości wszycia zapięcia na haftki w dwóch różnych wersjach tylnej części obwodu braletu.

Lekcja 6 - Omówienie materiałów

Przed przystąpieniem do krojenia i szycia, kluczową lekcją jest wybór materiałów oraz dodatków. Pokażę Ci jakie materiały wybrałam do jednej z wersji braletu, a najważniejszą rzeczą jest to, że szyjemy z kontrastowych materiałów, które ułatwią naukę.

Lekcja 7 - Krojenie materiałów

Nie pomijamy żadnego kroku w nauce, dlatego również przechodzimy wspólnie przez etap krojenia wszystkich elementów szablonu z wybranych materiałów. Bralet Julia jest przyjemnym w kroju i szyciu projektem, dlatego samych elementów jest niewiele i osoba początkująca z pewnością sobie poradzi z każdą kwestią.

Lekcja 8 - Szycie braletu

W ostatniej lekcji, przeprowadzę Cię krok po kroku po każdym etapie szycia. Od rzeczy oczywistych do tych, których jeszcze nie omawialiśmy w kursach. Bralet Julia posiada nowy rodzaj wykończenia tylnej części obwodu oraz wszystkie szwy braletu, są schowane między warstwami materiału. Dodatkowo możemy sterować wysokością zszycia na mostku.

Co jeszcze?

Dodatkowo otrzymasz

Bralet w ujęciu 360

Cena kursu

Bralet Julia

wykrój w formacie A4 + instrukcja foto + lekcje dopasowywania
39
29 promocja trwa od 22.04 do 06.05
 • bezterminowy dostęp
 • grupa wsparcia
 • wykrój w formacie A4
 • podręcznik z instrukcją szycia
 • 3 lekcje video z dopasowywania

Bralet Julia

wykrój w formacie A4 + kurs szycia online + instrukcja foto + lekcje dopasowywania
69
55 promocja trwa od 22.04 do 06.05
 • bezterminowy dostęp
 • grupa wsparcia
 • wykrój w formacie A4
 • podręcznik z instrukcją szycia
 • kurs szycia online
 • lekcje video z omówienia materiałów, krojenia, dopasowywania

Platforma kursowa

Wszystkie kursy które tworzę, odbywają się na specjalnej i przyjaznej platformie kursowej. Dostęp do platformy i kursu jest nieograniczony czasem i sprzętem. Możesz korzystać z niej zarówno na komputerze, telefonie czy tablecie. Na platformie można kupić kurs jak i zalogować się na swoje konto. Platforma kursowa, jest dostępna pod adresem kursy.szyciebielizny.pl. Przygotowałam dla Ciebie film, w którym pokazuję jak wygląda od środka platforma kursowa.

Najważniejsze informacje przed przystąpieniem do kursu

Dostęp do kursu otrzymujesz na czas nieograniczony, bez względu na to w którym dniu sprzedaży został on kupiony, możesz z niego korzystać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Dostęp do kursu jest tak długo, jak istnieje firma Pracownia Krawiecko-Konstrukcyjna Klaudia Prusińska, NIP 5321993622. 

Lista potrzebnych materiałów do uszycia braletu Julia znajduje się w galerii produktu w sklepie www.szyciebielizny.pl wraz z pełną tabelą rozmiarową.

Po zaksięgowaniu płatności, automatycznie dostaniesz e-mail ze swoim loginem i hasłem, które dają Ci dostęp do kursu. Swoje hasło do logowania możesz w każdej chwili zmienić. Jeżeli nie otrzymasz maila na skrzynkę odbiorczą, sprawdź proszę foldery SPAM, Oferty, Inne w pierwszej kolejności. Jeżeli nie dotarł, napisz do mnie maila w tej sprawie na kontakt@szyciebielizny.pl.

Wszystkie zawarte materiały w kursie (pisemne, do druku, zdjęcia, filmy itd.) nie mogą być wykorzystywane w sposób komercyjny. Nie można na ich podstawie opracowywać warsztatów, prowadzić ich, przekazywać dostępu do materiałów opisanych wyżej osobom trzecim jak i dostępu do platformy kursowej. Na podstawie przekazanej metody konstrukcji możesz jednak szyć dla siebie oraz dla klientów na miarę lub tworzyć gotowe szablony i wykroje.

Dokładny spis lekcji możesz pobrać TUTAJ.

W najbardziej komfortowej sytuacji będziesz potrzebować dwóch maszyn. Maszyny wieloczynnościowej ze ściegiem prostym zygzakiem i/lub trójskokiem. Dodatkowo do estetycznego wykończenia oraz zszycia kluczowych elementów ze sobą, przyda Ci się overlock 4 nitkowy. Jeżeli nie posiadasz overlocka, użyj w maszynie domowej ściegów elastycznych by zszyć np. boki i wkładkę majtek.

Wsparcie do kursu jest prowadzone na platformie kursowej na której osadzony jest zakupiony kurs. Pod każdą lekcją jest możliwość zadawania pytań oraz tworzenia własnych notatek na przyszłość. Dodatkowym wsparciem jest grupa na Facebooku Szycie Bielizny. Wsparcie udzielane jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 15. Więc jeśli zadasz pytanie przed lub po wyznaczonych godzinach, otrzymasz odpowiedź najprawdopodobniej następnego dnia roboczego w zależności od skomplikowania pytania lub potrzeby przygotowania dodatkowych materiałów wyjaśniających.

Z kursu można korzystać logując się na platformę kursową, otrzymując dane do zalogowania po zaksięgowaniu wpłaty. Platformę kursową możesz obsługiwać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy telefonie komórkowym. Pliki dołączone w postaci PDF można obsługiwać na każdym z wyżej wymienionych nośników, pod warunkiem posiadania programu/aplikacji do obsługi plików w formacie PDF.

Shopping Cart
Scroll to Top